Podstawowe informacje o implantach

Podstawowe informacje o implantach

Dentysta może również odpowiedzieć na konkretne pytania, dotyczące zębów i jamy ustnej.

Możemy przejrzeć statystyki, dotyczące skuteczności leczenia chirurgicznego wszczepu implantu lub specyfiki regeneracji po zabiegu chirurgicznym, ale stomatolog może nam powiedzieć najwięcej o naszym indywidualnym planie leczenia.

Przygotujmy się na regenerację

Poczujemy się bardziej zrelaksowani na temat implantów, jeśli będziemy wiedzieć, że możemy odpocząć i zregenerować się po operacji. Zaplanujmy sobie kilka dni wolnych od pracy. Zaopatrzmy lodówkę i spiżarnię w miękkie pokarmy, które łatwo będziemy mogli zjeść. Poprośmy znajomego lub członka rodziny, aby zawiózł nas do dentysty w dniu zabiegu i odebrał wszystkie receptory, których będziemy później potrzebować. Dokonywanie konkretnych przygotowań do operacji implanty zębowe, z pewnością pomoże nam się lepiej poczuć psychicznie.

Podstawowe informacje o implantach

Zafundujmy sobie dzień wolny przed operacją

Pamiętajmy, że implanty zębów nadadzą nam piękny uśmiech. Prawdopodobnie po zabiegu przez kilka dni będziemy musieli być na diecie z miękkimi pokarmami, dlatego zafundujmy sobie ulubiony posiłek na dzień przed zabiegiem. Najpierw jednak skonsultujmy się z dentystą, być może będziemy musieli pościć przed operacją.

Jeśli nadal czujemy się zdenerwowani, idźmy z przyjaciółmi, np. na film lub zróbmy coś innego, co lubimy. Wtedy nie będziemy cały czas myśleć o tym, co nas czeka. Możemy też pójść wcześniej spać i dobrze się wyspać. Przypomnijmy sobie, że implanty są innym sposobem dbania o siebie.

Operacja implantologiczna może się wydawać przerażająca, ale będzie warta, gdy zobaczymy swój nowy i lepszy uśmiech. Umówmy się na konsultację.

Podstawowe informacje o implantach

Implanty to dobre rozwiązanie

Czy jesteśmy zadowoleni z protezy? Są one sprawdzonym sposobem na zastąpienie brakujących zębów. Z drugiej jednak strony mają pewne wady. Jeśli jesteśmy niezadowoleni z protez lub są pewne rzeczy, których chcemy zmienić, wybierzmy implanty stomatologiczne. Możemy wybrać cztery implanty, które dadzą pełny łuk zębów, utrzymywane w miejscu zaledwie dzięki czterem słupkom. Są dobrym wyborem dla pacjentów, którzy potrzebują całkowitej wymiany zębów i pacjentów z utratą masy kostnej. Dlatego warto rozważyć taki wybór.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij