Najlepsze miejsca na sex dla par

Najlepsze miejsca na seks dla par

Związek małżeński, budowanie go każdego dnia, stanowi dla obu partnerów spore wyzwanie. Na przykład po kilku latach mogą się w pewnym stopniu wypalić uczucia między nimi. A dzieje się tak najczęściej, gdy zanikają między nimi kontakty seksualne bądź okazują się dość standardowe. Jak można to zmienić, aby prawdziwa miłość między partnerami i uczucie płonęło przez cały czas.

Co poświadczają badania na temat seksu?

Co mówią badania na temat seksu?

Badania przeprowadzone przez seksuologów dowodzą, że seks najczęściej uprawiamy w łóżkach, przy zgaszonym oświetleniu. Natomiast po pewnym czasie nie jest to dla nas już tak interesujące, wciągające. Chcemy więcej, domaga się tego nasz organizm, umysł.

Jesteśmy więc stworzeni w taki sposób, że potrzebujemy czegoś nowego, wyjątkowego. Jest to możliwe, jeśli stosunki seksualne zaplanujemy w innym miejscu. W tym kierunku warto jest przeanalizować, jak można urozmaicić życie seksualne w związku. Gdzie warto uprawiać sex oraz w jaki sposób? Poznajmy kilka popularnych wskazówek w tym śliskim temacie.

Gdzie uprawiamy seks:

  • Poza sypialnią
  • W hotelach
  • Na plaży
  • Pod niebem
  • W samochodzie

Jak jeszcze poprawić seks?

Jak poprawić seks w związku - sprawdzone sposoby

Okazuje się, że seks sprawia jeszcze więcej przyjemności, jeśli tylko postaramy się zadbać o kilka innych, bardzo ważnych rzeczy. Jakich? Okazuje się, że warto zadbać o chęć na seks. Może się ona obniżać, jeśli nie dbamy o siebie pod względem fizycznym, psychicznym, emocjonalnym.

Jeśli jednak regularnie, każdego tygodnia, a nawet codziennie uprawiamy sport, jak i dbamy o właściwą dietę, to nasze podejście do seksu staje się o wiele lepsze. Wtedy po prostu pragniemy go uprawiać i dążymy do tego, aby utrzymywać z naszym partnerem jak najlepsze relacje.

Dieta wpływa na nasze życie pod różnymi względami, więc nie tylko seks powinien okazać się dla nas tutaj zachęcający. Warto jest na nią spojrzeć z szerszej perspektywy. Dzięki temu o wiele łatwiej będziemy stwierdzić, jakie nawyki należy wyeliminować w swojej diecie. Możliwe, że każdego dnia spożywaliśmy pewne owoce, piliśmy zbyt mało czystej wody. Innym razem decydowaliśmy się na zbyt tłuste jedzenie. Kiedy pojawia się w naszym harmonogramie dnia coraz więcej zdrowych dań, bogatych w ciekawe warzywa i owoce, to nasz organizm jest w pełni zadowolony.

Sport to kolejna dziedzina, która powinna okazać się dla nas priorytetowa. Możemy na przykład zaplanować sobie codzienne bieganie, 15 czy 20 minut dziennie. Nie jest to dla nas niemożliwe. Wystarczy zaoszczędzić czas, który tracimy na oglądanie telewizji, surfowanie po Internecie, gry czy inne zabawy. O wiele lepiej poświęcić go na sport, który będzie decydował o naszym przyszłym zdrowiu. Dzięki temu dodatkowo zwiększy się nasze libido czy poziom testosteronu.

Małżonkowie mogą zdecydować się na wspólne uprawianie sportu i odpowiednią dietę. Na pewno okaże się to dla nich bardzo motywujące.

Zabawa w związku

Zabawa w związku a seks

Istotne, aby współmałżonkowie uwielbiali się nawzajem. Jest to możliwe, jeśli nie tylko poświęcają się swojej pracy zawodowej i hobby, które posiadają. Muszą chętnie spędzać ze sobą wolny czas, na rozmowy, sport, przygotowywanie zdrowych posiłków. Ale również i na zabawę. Jest przecież wiele ciekawych zabaw przeznaczonych przed par. Pewne z nich mogą odbyć się w łóżku małżeńskim. Stworzono w tym kierunku nawet specjalne gry. Wystarczy je wyszukać, a następnie zaproponować, aby nasze współżycie zaprezentowało się w nowej odsłonie.

W kwestii sportu mamy możliwość brać udział w różnych zawodach. A jeśli biegamy, to co pewien czas organizowane są maratony. Gdy bierzemy w nich wspólnie udział, to nawzajem zachęcamy się do osiągania jeszcze lepszych rezultatów.

Pamiętajmy jednak, że zabawa w związku nie oznacza ośmieszania naszego partnera. Nie chcemy nigdy przedstawiać go w złym świetle, naszym krewnym, przyjaciołom czy znajomym. Coś takiego mogłoby tak naprawdę oziębić relacje między nami. Lepiej, jeśli zanim wypowiemy coś o naszym partnerze, dokładnie się nad tym zastanowimy. Panujemy w ten sposób nad naszą mową, co na pewno nie jest takie proste. Ale opanowanie tej techniki sprawi, że będziemy posługiwali się czystą mową, która buduje, a nie rujnuje.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij