kobieta-przed-zabiegiem

Ginekologia estetyczna – jakie zabiegi wybierają kobiety, aby zwiększyć doznania seksualne?

O tym, że kobiety korzystają z uroków medycyny estetycznej, by poprawić swój wygląd zewnętrzny, wie każdy. Jednak to nie wszystko. Są sposoby na to, by zadziałać i w innych aspektach. Wybierając któryś z zabiegów ginekologii estetycznej można zwiększyć doznania seksualne. Na które z nich decydują się kobiety?

Ginekologia estetyczna – dla kogo?

Kobiety, które nie są zadowolone z tego, jak wyglądają ich narządy płciowe mogą zdecydować się na zabieg medycyny estetycznej. Z tego typu pomocy skorzystać mogą też panie, które mają za sobą kilka ciężkich i traumatycznych porodów. Ginekologia estetyczna jest też dla osób, które mają problemy z nietrzymaniem moczu. Zabiegi tego typu są również dla pań, które odczuwają dyskomfort seksualny, w tym ból podczas stosunku. Ginekologia estetyczna jest także rozwiązaniem dla wszystkich kobiet, które wstydzą się wielkości lub asymetrii warg sromowych.

Rodzaje zabiegów ginekologii estetycznej

Wyróżnić można zarówno chirurgiczne, jak i pozachirurgiczne zabiegi medycyny estetycznej. Różnią się ingerencją w ciało pacjentki. O wszystkich zabiegach ginekologii estetycznej przeczytać można na stronie kliniki (klinikagalena.pl/ginekologia-estetyczna/), która ma je w swojej ofercie. Warto pamiętać, że najczęściej chirurgiczne zabiegi wykonuje się, aby ulżyć w bólu kobiecie. Oczywiście wiele z nich poprawić ma też wygląd i doznania seksualne.

Chirurgiczne zabiegi ginekologii estetycznej

Labioplastyka to zabieg ginekologii estetycznej, który polega na plastyce warg sromowych. Tak większych, jak i mniejszych. Ich nadmierna wielkość przede wszystkim może powodować problemy związane z utrzymaniem prawidłowej higieny osobistej, ale też utrudniać normalne funkcjonowanie. Często zbyt duże wargi sromowe przeszkadzają podczas uprawiania sportu. Dla wielu kobiet stanowią też barierę psychiczną, która ma negatywny wpływ na życie seksualne, a także – na doznania. Po zabiegu zyskują pewność siebie i akceptację.

Waginoplastyka pomaga kobietom, które po porodzie naturalnym mają zbyt poluźnione mięśnie krocza. Tak zdeformowana i rozciągnięta pochwa nie dość, że może przyczyniać się do nietrzymania moczu, to jeszcze pogarszać doznania seksualne. Właśnie dlatego wiele z kobiet zgłasza się po pomoc do chirurgów.

Niechirurgiczne zabiegi ginekologii estetycznej zwię™kszające‡ doznania seksualne

W osiąganiu znacznie lepszych doznań seksualnych pomocne są również zabiegi niechirurgiczne. Są mniej inwazyjne. W przeciwieństwie do zabiegów chirurgicznych, które wpływają na polepszenie wyglądu, ale i zdrowia oraz samopoczucia, niechirurgiczne są bardziej nastawione na to, by zbliżenia dawały kobietom więcej przyjemności.

Wśród tego typu zabiegów wyróżnić można powiększanie punktu G. We wrażliwe miejsce wstrzykuje się rekombinowany kolagen. To białko, które występuje w organizmie człowieka, więc nie jest szkodliwe. Uwydatniony, ujędrniony punkt G pozwala na czasowe zwiększenie doznań seksualnych.

Drugim z tego typu zabiegów jest niechirurgiczne powiększanie, a także delikatne konturowanie i ujędrnianie warg sromowych przy użyciu kwasu hialuronowego. Ten naturalny wypełniacz poprawia kształty anatomiczne, a nawet wzmocnia nawilżenie miejsc intymnych.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij