Pomysły, które wpłyną na udane życie seksualne

Często mówi się, że udany sex to jakieś 80% udanego związku. Oczywiście ważne są też inne kryteria, takie jak zaufanie, szczerość, wspólne pasje. Niemniej jednak to właśnie podczas seksu mężczyzna i kobieta odkrywają przed sobą to, co mają najintymniejszego i obnażają swoje słabości. To zdecydowanie bardzo mocna droga do lepszego zrozumienia siebie nawzajem również poza łóżkiem.

Jak uprawiać satysfakcjonujący seks?

Aby seks mógł być przez obie strony uznany za naprawdę satysfakcjonujący, musi być oparty na szczerości i braku zahamowań. To ważne – ponieważ każdy z nas ma jakieś oczekiwania w stosunku do spraw łóżkowych i naprawdę trudno byłoby oczekiwać od drugiej osoby, że domyśli się ona, czego od niej chcemy. Stąd też rozmowa – to pierwszy krok ku udanym stosunkom seksualnym.

Następna ważna rzecz to zaufanie – nie da się stworzyć prawdziwej seksualnej relacji jeśli będzie się obawiało, że druga osoba nas wyśmieje, upokorzy przed znajomymi opowiadając im o naszych łóżkowych słabościach, czy zrobi coś, czego nie pochwalamy i nie lubimy w łóżku.

Jeśli uda nam się znaleźć osobę, przy której czujemy się absolutnie otwarci na wszelkie nowości łóżkowe – to czas wdrożyć pomysły, które pomogą podnieść temperaturę w sypialni!

Zaskakujcie się!

Ustalcie z partnerem, że skoro przestał wam wystarczać zwykły seks przed pójściem spać, to powinniście zadbać o zdrowie waszej relacji i spróbować czegoś nowego. Zaskakujcie się nawzajem – raz seks w toalecie w restauracji, do której wyszliście ze znajomymi, innym razem – na stole w kuchni, uważając przy tym by nie obudzić dzieci.

Tym, co maksymalnie podnosi męskie ciśnienie jest na przykład informacja od partnerki o tym, że nie ma majtek pod spódnicą – gdy jedziecie akurat zatłoczoną windą lub robicie zakupy w markecie.

To zdecydowanie doskonały krok ku temu, by po powrocie do domu – albo gdzieś w plenerze, kto wie? – mieć wspaniały seks, potęgowany przez długie minuty lub godziny czekania.

Kamasutra to nie wszystko

Dziś już chyba każdy wie, że przerobienie wszystkich pozycji z Kamasutry to żadna rewelacja – wiele z nich jest po prostu niewygodnych, a i nie na tym rzecz polega, by uprawiać seks w różnych pozycjach, ale po prostu różnie. Okazuje się na przykład, że uroda kobiety czy jej wspaniała figura nijak mają się do podniecenia seksualnego jej partnera.

Zdarza się, że mężczyźni pieją z zachwytu, gdy ich kobieta – na co dzień przykładna żona i matka, a może pracownik korporacji – wieczorem zmienia się w prawdziwie gorącą kobietę, która nie ma zahamowań przed niczym.

Tak naprawdę mężczyznom nie chodzi o to, by codziennie sypiać z kobietami jak z rozkładówki magazynu dla panów, ale o to, by ich własna kobieta, którą kochają i szanują, miała czasami w sobie coś z takiej modelki erotycznej.

Pomysłowe gadżety

Gadżety erotyczne mogą, choć nie muszą, podnieść temperaturę w waszej sypialni. Czasem mocny film erotyczny obejrzany wspólnie może podsycić atmosferę. Czasem może sprawić to lateksowy strój, pejcz i kajdanki. Wszystko zależy od tego, jakie są fantazje seksualne partnerów.

A może jeszcze nie wszystkie zostały odkryte? Może warto wybrać się z partnerem do sex-shopu lub zrobić mu niespodziankę kupując coś w takim sklepie, by przekonać się, czy zabawa z takimi gadżetami jest dla was satysfakcjonująca.

Warto jednak pamiętać, że same zabawki erotyczne nie sprawią, że będziemy mieć lepsze pożycie seksualne – dopiero odpowiednio zaaranżowana sceneria i ciekawy scenariusz może chwycić w połączeniu z takim gadżetem!

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij