Które soczewki sprawdzą się podczas spotkań biznesowych?

Precyzyjnie dopasowane do charakteru obowiązków biurowych soczewki okularowe pozwalają komfortowo i z pełną swobodą realizować zadania typowe dla osób aktywnych w biznesie. Podczas spotkań z klientami, kontrahentami czy współpracownikami musisz doskonale widzieć zarówno to, co dzieje się w średniej odległości od Ciebie, jak i wyraźnie dostrzegać tekst umieszczony blisko Twoich oczu – w dokumentach, notatkach, plikach na ekranie telefonu. Jeśli chcesz dobrze zaprezentować się swoim rozmówcom i mieć przebieg spotkania pod kontrolą, koniecznie powinieneś zwrócić uwagę na specjalne soczewki do pracy biurowej, tj. soczewki okularowe do odległości pośrednich i bliży. Jak działają tego rodzaju soczewki biurowe i dlaczego warto je wybrać?

Soczewki biurowe do odległości pośrednich i bliży – co je charakteryzuje?

Okularowe soczewki biurowe to w praktyce wyspecjalizowane soczewki do odległości pośrednich i bliży. Pierwsze soczewki okularowe tego typu zostały zaprojektowane przez najbardziej znanego na świecie producenta nowoczesnych rozwiązań optycznych – SEIKO. Najnowsze soczewki okularowe do odległości pośrednich i bliży SEIKO INDOOR to wysokiej klasy szkła biurowe, które wyróżnia wyjątkowa i bardzo nowatorska konstrukcja. Soczewki biurowe SEIKO INDOOR 200, SEIKO INDOOR 100 i SEIKO INDOOR PC gwarantują perfekcyjnie ostre widzenie w bliży i na odległości pośrednie oraz zapewniają szersze pola widzenia niż klasyczne wieloogniskowe soczewki progresywne. Okulary do pracy biurowej wyposażone w soczewki okularowe SEIKO INDOOR 200 umożliwiają naturalne, komfortowe i maksymalnie ostre widzenie z bliskiej odległości, np. przy czytaniu oraz wszystkiego tego, co znajduję się nieco dalej, około 200 cm od oczu – rozmówców, treści na ekranie monitora czy danych widocznych na slajdach wyświetlanych podczas prezentacji multimedialnej. Soczewki INDOOR 100 oferują maksymalną ostrość widzenia na dystansie do 100 cm, a soczewki INDOOR PC ułatwiają pracę przed monitorem komputera. Okularowe soczewki biurowe SEIKO INDOOR zapewniają ponadto również swobodne widzenie na dalsze odległości. Nowatorska budowa szkieł biurowych opatentowanych przez SEIKO czyni soczewki SEIKO INDOOR genialnym rozwiązaniem nie tylko dla pracujących w biurze, urzędzie, na stanowiskach związanych z obsługą klienta czy w szkole. To soczewki okularowe, które mogą okazać się najlepszym wyborem również dla wielu innych osób. Soczewki INDOOR podnoszą na wyższy poziom komfort i jakość widzenia w czasie zdecydowanej większości codziennych zajęć typowych dla każdego z nas – porządków domowych, gotowania, oglądania telewizji, prac w ogrodzie itp.

Dlaczego warto zdecydować się na specjalne soczewki biurowe do okularów?

Soczewki okularowe do odległości pośrednich i bliży to rewolucyjny wynalazek, który w bardzo konkretny sposób ułatwia realizację zadań zawodowych, obowiązków domowych i czynności związanych z rozwijaniem pasji. Dzięki doskonałej jakości widzenia w bliży i na pośrednie odległości oraz szerokim polom widzenia, które pozwalają w płynny sposób przenosić wzrok na różne obiekty w otoczeniu, stajemy się skuteczniejsi, pewniejsi i swobodniejsi w działaniu oraz interakcjach z ludźmi. Maksymalnie ostre widzenie bliskiego i nieco dalszego otoczenia oznacza, że możemy być pewni, iż nic nam nie umyka, dostrzegamy każdy konieczny w danym momencie detal i możemy w pełni skoncentrować się nie na tym, że wzrok płata nam figle, ale na faktycznym celu naszej aktywności. Soczewki SEIKO INDOOR znacząco poprawiają komfort widzenia w typowych dla pracy biurowej sytuacjach, a do tego doskonale się prezentują. To najwyższej klasy szkła okularowe – bardzo cienkie, lekkie i wyjątkowo estetyczne. Trudno o lepsze wsparcie podczas wyzwań w biurze, domu czy biznesie.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij