Pomniejszanie biustu, ile kosztuje

Pomniejszanie biustu, ile kosztuje?

Pomniejszanie piersi nazywane inaczej redukcją, to po powiększaniu piersi najbardziej popularna operacja plastyczna u kobiet. Ma na celu usunięcie zbędnej tkanki tłuszczowej, gruczołowej i nadmiaru skóry. Przyczynia się do poprawy nie tylko estetyki całej sylwetki, ale również do komfortu całego życia i zdrowia.

Niestety kobiety ze zbyt obfitym biustem są narażone na:

  • problemy z kręgosłupem, oddychaniem,

  • utrudnioną aktywnością fizyczną,

  • wrażeniem masywniejszej sylwetki,

  • bóle pleców, karku,

  • kompleksy, uczucie skrępowania, niska samoocena.

Panie, które zdecydowały się na przeprowadzenie tego zabiegu nie tylko liczą na estetyczne zalety operacji, ale na poprawę zdrowia i kondycji fizycznej. Operacja przywraca jędrność, proporcje i kształt biustu. Wiek kobiet nie jest tutaj wyznacznikiem. Zarówno młode kobiety, które zostały obdarzone przez naturę zbyt hojnie mogą poddać się redukcji, jak i również kobiety po przebytych ciążach, po znacznej utracie wagi lub z zaburzeniami hormonalnymi.

Niestety w Polsce jest to kosztowny zabieg w granicach od 10 000 – 20 000 tys złotych. Ukrywanie tego kompleksu pod większą garderobą lub garbienie się nie poprawi psychicznego komfortu kobiecie, która codziennie mierzy się z tym problemem. Nasi południowi sąsiedzi są często jedyną alternatywą. Kliniki na Słowacji oferują usługę pomniejszania biustu w bardzo przystępnych cenach z zachowaniem wszystkich standardów, jakie otrzymamy w Polskich placówkach. W klinice na Słowacji https://www.operacje-plastyczne-slowacja.pl zabieg ten kosztuje od 8 -9 tys zł i obejmuje pobyt w klinice 3-4 dni, leki i biustonosz pooperacyjny. Klinika oferuje również bezpłatny transport z Bielska- Białej do miejscowości Sliać.

cycki

Metody pomniejeszania piersi:

  • Wokół otoczki brodawki (ciemna skóra wokół brodawki) – pionowo w dół od otoczki do fałdu podpiersiowego,

  • Poziomo w fałdzie podpiersiowym.

Zabieg trwa około 2 godziny i jest wykonywany w znieczuleniu ogólnym. Nacięcia są szyte tak, aby w przyszłości były niezauważalne. Szwy zostają usunięte po 7-10 dniach od operacji.

Jakie badania należy zrobić przed operacją?

morfologia krwi

APTT (krzepliwość krwi)

jonogram

grupa krwi

badanie ogólne moczu

EKG (obowiązkowo po 40. roku życia)

USG piesi lub mammografia

RTG klatki piersiowej ( zdjęcie aktualne, zrobione najwcześniej pół roku przed planowanym zabiegiem)

wszystkie dodatkowe badania zalecone przez lekarza w trakcie konsultacji

całą posiadaną dokumentację medyczną w przypadku chorób przebytych, przewlekłych.

Szczegółowy opis wszystkich etapów redukcji piersi można znaleźć na stronie stronie kliniki, która oprócz korekty biustu oferuje powiększanie piersi, a także liposukcję ciała i labioplastykę.

service-image-2

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij